Що ти повинна знати про безпечний манікюр

Манікюр починається зі стерильності. Ми в цьому впевнені на всі сто. Сідаючи в крісло до майстра манікюру, дізнайся, яким чином він дезинфікує інструмент. Багато соромляться про це питати. І дарма! Адже твоє здоров’я – у його руках.
Згідно з санітарними нормами нашої країни, всі прилади повинні проходити наступні етапи обробки:
1. ДЕЗІНФЕКЦІЯ
Після кожного клієнта інструменти занурюють в ємність або ультразвукову ванну з дезинфікуючим розчином. Там вони лежать певний час, після чого їх промивають милом та щіткою і промивають під протічною водою. Потім витирають насухо і відправляють в стерилізатор.
2. Стерилізація
На цьому етапі інструменти вкладають в спеціальні крафт-пакети і направляють до сухожарової шафи або у автоклав. Тільки вони можуть гарантувати стовідсоткове знищення бактерій і вірусів. У першому випадку обробка відбувається гарячим повітрям, а в другому – гарячою парою під тиском.
3. ЗБЕРІГАННЯ
Стерилізація можлива і без участі крафт-пакета – інструменти знезаражують в металевих лотках. Тоді після обробки їх повинні помістити в ультрафіолетову шафу (з синім світлом), де вони і будуть очікувати клієнта.
Інструменти з крафт-пакету майстер повинен діставати при тобі, а також використовувати одноразові пилочки і бафи. Спеціаліст повинен працювати не голими руками, а в одноразових латексних рукавичках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *