Моделювання брів

Для вибору форми брів враховується розріз очей, овал та пропорції обличчя. Найпопулярнішим методом є корекція брів за допомогою пінцета: зайві волоски забираються по-одному за допомогою пінцета, таким чином формується бажана форма брови. Спочатку майстер робить розмітку бажаної форми брів, після узгодження з клієнтом коректує брови пінцетом, на завершення процедури зробить макіяж брів та дасть рекомендації по догляду. Орієнтовна тривалість корекції 15 -20 хвилин, необхідна частота проведення процедури – один раз в два тижні.

Моделювання брів
150грн
Моделювання брів для чоловіків
200грн

Фарбування брів фарбою

ФАРБУВАННЯ БРІВ ФАРБОЮ. В роботі використовуються фарбники 8 найкращих світових брендів. Тривалість процедури 30-40 хв, необхідна частота проведення 1 раз в 2 тижні.

ФАРБУВАННЯ БРІВ ХНОЮ. Підходить для тих, хто любить профарбовану шкіру, а не тільки волоски. Стійкість такого фарбування в середньому 2 тижні, в залежності від типу шкіри. За допомогою хни можна досягнути різного ефекту на бровах: отримати більш графічні чи розтушовані брови. Хна дозволяє отримати як світлі брови, так і насичені темні, залежно від ваших побажань.

Фарбування брів
200грн

Довготривала укладка брів

Це ламінування волосків брів і їх закріплення в потрібному напрямку. Процедура забезпечує глибокий догляд, відновлення і миттєве перевтілення брів. РЕЗУЛЬТАТ: Зміцнення брів та еластичність волоска. Завдяки впливу лікувальних та поживних елементів, волоски зміцнюються, стають на 30% більш об’ємними і щільними. Процедура має накопичувальний ефект і з кожною процедурою брови будуть отримувати 10% до обсягу і щільності. Покращення зовнішнього вигляду брів: вони стають ширшими, а волоски набувають гарного виразного кольору і неймовірного блиску.

Довготривала укладка без фарбування
400грн
Довготривала укладка з фарбуванням
600грн