Nude макіяж

ДЕННИЙ МАКІЯЖ. Виконується за допомогою косметики преміум-класу Jane Iredale, Tom Ford, Charlotte Tilbury, Estee Lauder, Lancome та ін. Включає в себе тонування, рум‘яна скульптор, хайлайтер, туш, макіяж брів та губ.

Nude макіяж
500грн

Вечірній макіяж

Вечірній макіяж – це послуга, за допомогою якої візажист підкреслить красу вашого обличчя. Це салонний макіяж будь-якого виду та рівня складності. Використовується косметика преміум-класу: Jane Iredale, Tom Ford, Charlotte Tilbury, Estee Lauder, Lancome та ін. За Вашим бажанням майстер додасть Вам накладні вії.

Вечірній макіяж
800грн

Весільний макіяж

Нас часто запитують «чим весільний макіяж відрізняється від звичайного?» – головна відмінність у засобах та косметиці, яку ми використовуємо. Для весільних beauty-послуг ми індивідуально підбираємо надстійкі засоби, адже саме від цього залежить ваш вигляд протягом всього свята. Стійкість макіяжу – чудовий результат на фото та відео. Це дуже відповідальний момент і тут важливо довіритись професіоналам.

Також у нас є послуга пробного весільного макіяжу. Це тест-драйв, який допоможе вам зрозуміти, якою ви хочете бачити себе у день весілля.

Весільний макіяж
1000-1500грн
Пробний весільний макіяж
700|800грн