Манікюр жіночий

Манікюр (чистка). Існує два варіанти виконання чистки: класичний і комбінований. В першому використовується засіб для пом‘якшення кутикули , а також ріжучі інструменти-ножиці та кусачки. В другому чистка виконується за допомогою апарату (фрезеру) та ріжучих інструментів. Рекомендована періодичність чистки: кожні 3 тижні.

Манікюр жіночий
200грн
класичний
Манікюр жіночий
200грн
апаратний / комбінований

Манікюр чоловічий

Це процедура гігієнічного догляду за чоловічими нігтями, яка допоможе їм виглядати більш акуратними і привабливими. Манікюр використовується в естетичних цілях, після нього руки виглядають доглянутими. Майстер використовує спеціальні засоби догляду, видаляє кутикулу, надає форми нігтям, очищує їх, полірує та наносить крем.

Манікюр чоловічий
250грн

Покриття

В роботі використовуємо продукти наступних брендів: Gloss, NailApex, Hello.

Покриття гель-лаком
330грн
Покриття лаком
100грн
Покриття гель-лаком (френч)
400грн
Покриття гель-лаком без манікюру
350грн

Японський манікюр

Під час японського манікюру майстер використовує пилочки, виготовлені з телячої шкіри, пасту й пудру на основі бджолиного воску. Він сподобається тим, хто цінує натуральність, природну красу та дбає про здоров’я своїх нігтів. Головна мета процедури — відновити й оздоровити нігті без штучного зміцнення або покриття, але за допомогою ефективних натуральних компонентів і досконалої техніки майстра. Після процедури нігті мають максимально природний, доглянутий вигляд, а головне зміцнюються з кожною процедурою. Японський манікюр ідеальний для догляду за руками не тільки жінок, а й чоловіків.

Японський манікюр
250грн

Ремонт нігтя натурального/нарощеного

Майстер застосовує індивідуальний підхід у виборі методу ремонту нігтя і відповідного матеріалу, в залежності від різних факторів: наскільки велика тріщина і де вона знаходиться, чи є надлом і ризик пошкодження шкіри навколо нігтя. Ремонт виконується двома способами: гелем або акриловою пудрою. У разі ремонту нігтя гелем застосовуються спеціальні склади високої еластичності і рухливості, які дозволяють скріпити ніготь до його повного відростання. Процедура відбувається таким чином – на ушкоджене місце ставиться “латка” з акри-гелю, яка слугує своєрідним захистом пошкодженої зони. Далі виконується стандартне покриття – вирівнювання або укріплення. Це дозволяє не зламати ніготь, а спокійно відростити його. При серйозніших пошкодженнях застосовується метод реставрації нігтя акриловою пудрою. На ділянку пошкодженої нігтьової пластини наноситься акрилова пудра, яка швидко твердне, утворюючи міцну поверхню. Після застигання акрилу поверхня шліфується, а в завершенні майстер наносить декоративне покриття. Ремонт нігтя виглядає абсолютно непомітним під покриттям.

1 складність
50грн
2 складність
80грн

Зняття лаку

Зняття лаку
30грн
Зняття гель-лаку 1 складність
70грн
Зняття гель-лаку 2 складність
100грн

SPA-догляд для рук

SPA-догляд для рук – комплекс процедур, які розслаблюють, зволожують руки та доглядають за ними, допомагаючи шкірі відновлюватися. Ми використовуємо спеціальні spa-рукавички Shelly, які пропитані емульсією з кератином, колагеном та екстрактом лотоса. • Колаген робить шкіру більш пружною і еластичною, нігті стають міцнішими і пластичними. • Амінокислоти кератину живлять і відновлюють структуру нігтьової пластини. Також кератин оновлює верхні шари шкіри і зволожує її. • Екстракт лотоса робить шкіру більш м’якою і дбайливо відбілює нігті. Він відмінно живить, зволожує, знімає роздратування на шкірі і надає їй здорового і доглянутого вигляд. SPA-рукавички не тільки дбають про шкіру рук та нігтів, а й під час процедури манікюру полегшують обробку кутикули та бічних валиків. В результаті ви отримаєте ефективне зволоження, живлення та пом’якшення шкіри рук.

SPA-догляд для рук
200грн

Система відновлення нігтів IBX

Це перша в світі система внутрішнього дії. Проникаюча і зміцнює система діє всередині нігтя на відміну від більшості традиційних засобів, що діють на поверхні. Технологія IBX спрямована на максимальне всмоктування і впровадження в нігтьову пластину. НАНЕСЕННЯ: наноситься як лак, нагрівається, щоб стимулювати поглинання і активується LED або UV-лампою.

Препарат використовується:

  • для відновлення або як доповнення при комплексному лікуванні, особливо слабких, тонких і пошкоджених нігтів;
  • для виправлення проблемних нігтів, в тому числі усунення конкретних пошкоджень, таких, як відколи, відшарування на вільному краї нігтя;
  • в якості повного захисного шару під покриття лаком, гелем, гель-лаком для нігтів.
Система відновлення нігтів IBX
150/200грн

Укріплення нігтів

Виконується твердими матеріалами, такими як гель чи акрил. Підійде для ламких нігтів, адже таким чином покриття носитиметься довше і така процедура допомагає відростити свої нігті.

Тривалість: орієнтовно 20 хв.

Укріплення нігтів гелем
150грн
Укріплення нігтів акрилом
200грн

Дизайн нігтя

Дизайни будь-якого стилю та рівня складності: від френчу до абстракції, від геометрії до леттерінгу. 

Тривалість: від 10 хв, залежно від складності.

Дизайн нігтя
10-50грн
Художній розпис
50/100/150грн

Нарощення нігтів

Завдяки нарощуванню можна кардинально змінити вигляд своїх нігтів, адже ви обираєте бажану довжину та форму. Ця послуга рекомендується для дівчат, у яких погано тримається гель-лак. Тривалість процедури: близько 3 год. Періодичність корекції: кожні 3 тижні.

1 складність
500грн
2 складність
700грн
3 складність
900грн
Корекція нарощених нігтів
400грн
Зняття нарощених нігтів
200грн