Ламінування вій

Це процедура, яка живить вії корисними речовинами і додає довжину та об’єм волоскам до 20%. Ламінування максимально зберігає натуральний вигляд і акуратність вій. В результаті вії виглядають так, ніби їх легко промалювали тушшю. Волоски покриваються спеціальною плівкою, яка захищає їх від пошкоджень та надає блиску. Вії одержують гарний вигин (тому особливо рекомендуємо цю послугу для власниць прямих та опущених вій). Також під час процедури ламінування досягається стійке фарбування вій. Рекомендуємо цю процедуру як реконструкцію для ослаблених вій (особливо актуально після тривалого нарощення вій).

Тривалість ефекту ламінування: 1-1,5 місяці.

Ламінування вій
800грн

Фарбування вій

Процедура, під час якої на вії наноситься спеціальна фарба, яка покриває вії від коренів до кінчиків, в результаті чого вії стають темнішими і виразнішими без використання туші. Цей спосіб ідеально підходить для власниць світлих вій. Саме в цьому випадку ефект буде найбільше помітний. Процедуру фарбування підходить для тих, в кого немає алергічних реакцій на фарбу та захворювань очей або повік. Тому перш ніж приступити до процедури, наш майстер проведе тест на чутливість до фарби. 

Тривалість процедури: 30 хв.

Фарбування вій
200грн

Класичне нарощення вій

Це процедура збільшення довжини і товщини натуральних вій за допомогою штучних. Класичний вид нарощення – це коли до однієї вашої власної вії клеїться одна штучна. Процедура не шкідлива при тій умові, що довжина нарощених вій не перевищує довжину власних більше ніж на 1/2. І сукупна вага нарощених вій повинна бути мінімальною, щоб ваші власні не втомлювалися. Тому наш майстер індивідуально підбирає правильний загин, вагу та довжину. 

Тривалість процедури: 2 год.

Класичне нарощення вій
700грн
Корекція
600грн
Зняття нарощених вій
200грн

Об'ємне нарощення вій

Це процедура збільшення довжини і товщини натуральних вій за допомогою штучних. Об’ємний вид нарощення – це коли до однієї натуральної війки клеїться пучок зі штучних. Пучок може бути із двох війок – 2D, поєднання із трьох  – 3D і так до 7Д. Чим більший об’єм тим тоншими мають бути вії в пучках, щоб не збільшувати навантаження на натуральні. Процедура не шкідлива при тій умові, що довжина нарощених вій не перевищує довжину власних більше ніж на 1/2. І сукупна вага нарощених вій повинна бути мінімальною, щоб ваші власні не втомлювалися. Тому наш майстер індивідуально підбирає правильний загин, вагу та довжину.

Тривалість процедури: 2,5 год.

Об'ємне нарощення вій
800грн
Зняття нарощених вій
200грн