Чому не можна лягати спати з косметикою на обличчі?

Тут весь секрет – в обов’язковій очистці шкіри обличчя. Ми чистимо зуби щодня, вірно? Хоча взагалі-то стоматологи рекомендують робити це після кожного прийому їжі. Так само кожного дня потрібно очищати шкіру обличчя.
Шкіра – найбільший орган людського організму, який виконує не тільки захисну, але і видільну функцію. І продукти життєдіяльності, які на ній накопичуються, важливо прибирати. Крім того, ми живемо, на жаль, не в прекрасних альпійських передгір’ях, а в мегаполісах, і стан навколишнього середовища залишає бажати кращого. А це означає, що продукти індустріального міста теж осідають на нашому обличчі. Тому, навіть якщо ти не користуєшся декоративною косметикою, шкіру очищати небхідно.
• Пори закупорюються, що заважає шкірі повноцінно дихати. В результаті – прищі, які можуть з’явитися навіть за одну ніч.
• Нездоровий колір обличчя
Якщо пори забиті тональним кремом і пудрою, то шкіра не зможе не тільки дихати, а й оновлюватися. Погіршують становище вільні радикали, що накопичуються за день в косметиці і руйнують колаген. Тьмяний, землистий колір обличчя і мішки під очима не змусять себе довго чекати.
• Зморшки і раннє старіння
Шкіра постійно лущиться, в тому числі і вночі, а макіяж заважає цьому процесу. Ороговілий шар шкіри так і залишиться при вас до ранку, похований під шаром косметики. Якщо це відбувається регулярно, пружність епідермісу поступово втратиться, шкіра швидко постаріє, а зморшки з’являться набагато раніше, ніж могли б.
Тому висновок очевидний, втома та пізнє повернення з суботньої вечірки не повинні перешкодити тобі у знятті макіяжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *